Ušití šatů

Blíží se váš velký den? Chcete být za princeznu, ale nechcete prožívat stres, jestli jste si objednala hezké šaty a zda vám padnout? Právě pro vás mám řešení.

Nabízím vám zakázkové šití svatebních šatů přesně podle vašich představ. Že nemáte představu, jak mají vaše šaty vypadat? Nevadí. Ráda vám poradím s vhodným střihem přímo k vaší postavě. Nebudu vás tlačit do určitého vzhledu šatů, protože jiný nemám na skladě, ale ráda vyslechnu vaše
názory, podíváme se společně na obrázky či náčrtky co by se vám líbilo a přesně podle vašich představ šaty připravím.

Další velkou výhodou mého krejčovství je vlastní prodejna látek. Nyní nabízím přes 700 druhů látek, mezi kterými jsou také svatební satény a velký výběr krajek. Mohu vám tedy ihned ukázat kombinaci materiálů a poradit s jejich výběrem.

Nebude ušití šatů na míru příliš drahé? Asi nejčastější otázka, kterou si sama sobě dáváte a kterou slýchám. Cena u většiny svatebních šatů je srovnatelná či mírně vyšší než cena půjčovného ve svatebním salonu. Vy však máte již své vlastní šaty. Nehrozí až nesmyslné pokuty za neúmyslné zašpinění, či jiné mechanické porušení, ke kterému při svatbě snadno dojde.

Proč si nechat šaty ušít?

  • Nikdy vás nebudu tlačit do šatů, které se vám nelíbí jenom proto, že nemám jiné skladem
  • Vybereme takový střih, který podtrhne vaši osobnost
  • Vaše šaty budou originál do posledního detailu
  • Budete vlastnit šaty svého života, které následně může dědit vaše dcera. Stejně tak, jak tomu bývalo v historii.
  • Nemusíte trnout hrůzou, jestli šaty opravdu budou takové jako na obrázku z  e-shopu

Postup při šití svatebních šatů:

Většina z vás má strach nechat si oblečení ušít, či nevíte jak se postupuje. V následujících řádcích se pokusím vám na tyto otázky odpovědět.

  • Slečny lze rozdělit na dvě skupiny. První skupina jsou slečny, které přijdou s obrázkem, s fotkou či s vlastním nákresem, jaké šaty vlastně chtějí. Do druhé skupiny lze zařadit slečny, které potřebují poradit s výběrem, se střihem či s barvou. Ráda vám s výběrem střihu poradím, či doporučím co se k vaší postavě hodí a co ne. Každá postava je originál a co sluší na jedné postavě, nemusí slušet další slečně.
  • Po výběru modelu vybíráme materiál. Možnost je si přinést svoji látku, či využít náš široký sortiment látek a zvolit si ideální kombinaci. I s tímto vám ráda poradím a ochotně ukážu různé varianty.
  • Pro ušití šatů na zakázku jsou důležité vaše míry. Následuje tedy vaše měření, aby vše přesně sedlo.

Předchozí 3 body lze stihnout během jedné návštěvy mého krejčovství. Dále následují zkoušky, které jsou dalším specifikem a dá se říci i velkou výhodou zakázkového krejčovství. Při zkouškách vidíte šaty vznikat a není problém cokoli z původního návrhu upravit. U svatebních šatů je zkoušek několik, nelze říci zda 4 či 7. Záleží na složitosti střihu. I s ohledem na větší počet zkoušek, je třeba počítat z dodací lhůtou cca 1 a půl měsíce. Během posledních zkoušek je samozřejmostí zkouška přímo ve svatební obuvi.

Pro inspiraci vám přináším v galerii několik fotografií šatů z mé dílny. V případě zájmu či nezávazného dotazu mě kontaktujte, ráda zodpovím všechny vaše dotazy.

 

Další služby pro nevěsty:

 

Úpravy svatebních šatů

Máte svatební šaty, které se dětí z generace na generaci a potřebujete je upravit? Koupila jste si šaty a nesedí Vám přesně?

více

Šití doplňků pro nevěsty

Kromě šití svatební šatů nabízím také zhotovení nejrůznějších doplňků pro nevěsty jako jsou bolerka, kožíšky a další.

více

Šití pro maminky a družičky

Maminky snoubenců a družičky jsou nedílnou součástí každé svatby. I ony si zaslouží na tento velký den elegantní a slušivý oděv.

více