Šití doplňků pro nevěsty

Svatební róba nejsou pouze svatební šaty, ale i mnoho různých doplňků. Tyto doplňky mohou mít praktický či čistě estetický účel.  Nabízím vám zhotovení nejrůznějších doplňků k vašim svatebním šatům.

Tradičním doplňkem je svatební závoj, přesně tento kousek svatební róby změní nevěstu na princeznu. Nabízím vám zhotovení jednoduchých závojů, které se hodí k většině šatů či závoje s lemem, krajkou či jinou výšivkou, která se bude přesně hodit k vašim šatům.

Ráda vám zhotovím také návleky na ruce, ať už z bílého svatebního saténu či krajky. Velmi pěkným doplňkem je také šifónový šál. Může být zhotoven i z jiného materiálu a například při zhotovení z bílého kožíšku působí velmi elegantně. Šál se velmi hodí zejména pro svatbu v kostele, kde bývá chladno.

Velmi oblíbeným doplňkem k svatebním šatům je také spodnice, která vyzdvihne dojem z šatů a dodá jim bohatý objem. Nevěsty také často chtějí kousek oblečení, pro případ nepříznivého počasí a cestování. Pro tento účel jsou velmi vhodná bolerka, která mohou být zhotovena z podobného materiálu jako šaty a nebudou působit rušivě.

Kromě doplňků pro samotné nevěsty nabízím také zhotovení doplňků pro svatební den či oslavu. Mezi tyto doplňky patří mašličky pro svatebčany, potahy na židle, ozdobná prostírání na stůl či bryndák pro svatebčany.
Každá nevěsta by měla mít něco nového, tuto funkci může splnit také podvazek s modrou mašličkou, který vám také mohu ušít.

Fantazii se meze nekladou a ráda se postarám i o ušití jiných doplňků, které k vaší dokonalé svatbě potřebujete zhotovit.

Pro inspiraci vám přináším v galerii několik fotografií šatů z mé dílny. V případě zájmu či nezávazného dotazu mě kontaktujte, ráda zodpovím všechny vaše dotazy.

 

Další služby pro nevěsty:

Ušití svatebních šatů

Nabízím Vám ušití svatebních šatů přesně podle Vašeho přání a výběru. Ušití šatů Vás přijde skoro na stejnou částku jako půjčovné.

více

Úpravy svatebních šatů

Máte svatební šaty, které se dědí z generace na generaci a potřebujete je upravit? Koupila jste si šaty a nesedí Vám přesně?

více

Šití pro maminky a družičky

Maminky snoubenců a družičky jsou nedílnou součástí každé svatby. I ony si zaslouží na tento velký den elegantní a slušivý oděv.

více