Šití pro maminky a družičky

Maminky

Po snoubencích jsou velice důležitou součástí svatby také maminky. Jsou hrdé na své děti a chtějí si užít tento velký den. Maminkám to musí slušet, ale nemohou zastínit nevěstu.

Velmi oblíbenou barvou pro tzv. svatební matky je světlá pastelová barva. Ve svém sortimentu látek nabízím velké množství materiálů vhodných právě na ušití kostýmku v těchto barvách.

Některé maminky dají přednost decentnímu a elegantnímu kostýmku s halenkou a sukní. Ženy které nejsou zvyklé nosit sukně dají přednost kalhotovému kostýmku. Chystáte-li se na letní svatbu  je velmi vhodné zvolit i pro maminku lehké slušivé šaty různých odstínů.

Ráda si vyslechnu váš názor a přání, poradím vám s výběrem látky a doporučím vám střih, hodící se na vaši postavu.

 

Družičky

Družičky jsou nedílnou součástí svateb. Některé nevěsty volí jednotnou barvu pro všechny družičky a jednotný střih šatů. Nabízím zhotovení těchto šatů a konzultaci s vhodnou volbou střihu pro vaše družičky. K ušití šatů či kostýmků  nabízím výrobu kravaty pro doprovod  v barvě šatů družičky.

Je nepsané pravidlo, že nevěsta určí co družičky budou mít oblečené. Vřele však doporučuji nevěstám konzultovat s nimi střih a barvu.

Samozřejmostí jsou také šatičky pro dětské družičky a další dětský doprovod na svatbě.

 

Pro inspiraci vám přináším v galerii několik fotografií šatů z mé dílny. V případě zájmu či nezávazného dotazu mě kontaktujte, ráda zodpovím všechny vaše dotazy.

Další služby pro nevěsty:

Ušití svatebních šatů

Nabízím Vám ušití svatebních šatů přesně podle Vašeho přání a výběru. Ušití šatů Vás přijde skoro na stejnou částku jako půjčovné.

více

Úpravy svatebních šatů

Máte svatební šaty, které se dětí z generace na generaci a potřebujete je upravit? Koupila jste si šaty a nesedí Vám přesně?

více

Šití doplňků pro nevěsty

Kromě šití svatební šatů nabízím také zhotovení nejrůznějších doplňků pro nevěsty jako jsou bolerka, kožíšky a další.

více