O Mně

Vážené zákaznice, Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych se vám představila. Jmenuji se Kateřina Hejnová a jsem majitelka Krejčovství Káťa. Jsem vyučena v oboru dámské krejčovství a věnuji se této činnosti již více než 10 let. Po ukončení školy jsem pracovala rok v půjčovně svatebních a společenských šatů.

V roce 2009 jsem se stala spolumajitelkou krejčovského salonu Gaia, který sídlil v ulici Krajinská v Českých Budějovicích. Zde jsem pracovala a plnila sny stovkám zákaznic až do srpna roku 2016. Na podzim téhož roku jsem odešla na mateřskou dovolenou a ukončila své působení v salonu Gaia.

Po návratu z mateřské dovolené, jsem založila Krejčovství Káťa. Jako při zakládání každé nové firmy či podniku bylo třeba zvolit barvy charakterizující produkt či služby. Volba padla na barvu fialovou. Hlavním důvodem je význam této barvy. Fialová barva značí výjimečnost, šarm, exkluzivitu či unikátnost. A právě takové jsou i šaty z mé dílny.
Na těchto stránkách vás chci seznámit zejména s možností nechat si ušít svatební šaty a další různé oděvy či doplňky vhodné na svatební den. Ráda a profesionálně poradím vhodný střih pro vámi vybranou látku nebo doporučím jiný materiál , podle požadavků na výsledný vzhled vašich vysněných svatebních šatů.

Kromě samotného šití se věnuji také prodeji látek. Mohu vám tedy nabídnou desítky svatebních látek a krajek skladem či sehnat látku pouze pro vás. Díky  praxi a zkušenosti, dokáži odhadnout a využít minimální množství látky a zákazník nemusí kupovat zbytečně velké množství materiálu.

Přeji Vám příjemný den a hodně štěstí do vašeho manželství

Kateřina Hejnová